Residential kurzy Londýn

Londýn centrum

Londýn, metropola plná kontrastov, s bohatou históriou, neuveriteľných možností na kultúrne vyžitie ale hlavne miesto, kde si každý milovník angličtiny nájde to, čo ho zaujíma. Mesto, kde sa Vám na každom kroku bude angličtina dostávať hlbšie pod kožu.

Kvalitné jazykové pobyty priamo v centre Londýna v blízkosti Oxford Street!

škola

Škola, ktorá vznikla v roku 1962, je akreditovaná British Council a je členom ARELS. Nachádza sa v centre Londýna, v blízkosti Oxford Circus. Ponúka študentom vysoký štandard výučby v malých študijných skupinách. Jej vybavenie a organizácia umožňuje študentom naplno sa venovať štúdiu a nadväzovaniu nových kontaktov. K dispozícii je študentom okrem učební vybavených audio-video technikou aj multimediálne centrum s 8-mini počítačmi s prístupom na internet, knižnica. Študenti Executive Courses a Business Courses majú k dispozícii špeciálne učebne a priestory, ktoré okrem maximálneho komfortu poskytujú PC s internetom, telefón, fax, satelitný TV, celodenné občerstvenie (káva, minerálka).

štúdium

štandardný kurz v rozsahu 20 lekcií týždenne

intenzívny kurz v rozsahu 30 lekcií týždenne (kombinácia 20 lekcií v skupine s max. 10 študentami a 10 lekcií v skupine s max. 6 študentami)

kombinovaný kurz pozostávajúci z 20 skupinových lekcií týždenne a 5, 10 alebo 15 individuálnych lekcií týždenne

obchodná angličtina v rozsahu 20 alebo 30 lekcií týždenne, v skupine max. 6 študent

kombinovaný kurz obchodnej angličtiny pozostávajúci z 20 miniskupinových lekcií týždenne a 5, 10 alebo 15 individuálnych lekcií týždenne

exekutívne kurzy - kurzy pre profesionálov v prostredí nadštandardnej kvality, individuálna výučba špecializovaná na bankovníctvo, právo, medicínu a marketing.

examinačné kurzy

individuálne lekcie

špecializované kurzy pre učiteľov angličtiny

ubytovanie

Možnosť výberu ubytovania v rodine - s raňajkami alebo s polpenziou, rodiny sú v 1., 2., 3. alebo 4. zóne, ubytovanie v študentských rezidenciách je väčšinou v centre Londýna, buď s raňajkami, polpenziou alebo možnosťou používať kuchyňu. Pre študentov môžeme zabezpečiť aj ubytovanie v hoteli požadovanej úrovne.

Škola organizuje zaujímavý program voľného času, časť týchto aktivít je zahrnutá v cene. Okrem tých, ktoré prebiehajú priamo v škole , sú to spoločné návštevy divadla, športové akcie, návštevy múzeí a mnoho ďalšieho z toho, čo ponúka Londýn.

celoročná ponuka, pobyty minimálne na 1 týždeň

maximálny počet študentov v skupine je 12

maximálny počet študentov v miniskupine je 6

lekcie sú 45 minútové

vek od 16 rokov

minimálna jazyková úroveň pre všeobecnú angličtinu je základné vedomosti, pre obchodnú angličtinu - mierne pokročilí

Cena jazykového pobytu:

Pošleme Vám kalkuláciu na požiadanie: Kontakt

v cene jazykového pobytu je zahrnuté:

jazykový kurz v rozsahu podľa výberu

využívanie laboratórií, knižnice, učební

vstupný test

certifikát o ukončení štúdia

prístup na internet, e-mail, Wi-Fi pripojenie

časť spoločenských akcií

informačný materiál, učebnica

registračný poplatok

ubytovanie (podľa požiadavky) v rodine alebo v hoteli

strava (ak sa vyžaduje)

nástupný termín:

každý pondelok