LETO je už za dverami a my sme si pre Vás opäť pripravili denné DOBRODRUŽNO-KREATÍVNE tábory pre deti od 4 do 13 rokov spojené s ANGLIČTINOU

 

 

 

Ak chcete, aby si vaše deti prázdniny užili, niečo sa aj naučili, prihláste ich do nášho Denného Tábora spojeného s angličtinou, ktorú si Vaše ratolesti osvoja alebo zopakujú pri rôznych hrách, pesničkách a činnostiach, ktoré tak veľmi obľubujú. Vydajte sa s nami  na rôzne dobrodružné cesty, kde zažijeme kopec zábavy. Využijeme aj našu tvorivosť a fantáziu a vytvoríme si netradičné a zaujímavé veci.

Už niekoľko rokov sa aktívne venujeme deťom v oblasti jazykovej prípravy. Prijímame detičky od 4 rokov.

Náš denný tábor je plný výletov, tvorivej zábavy, pohybu, hudby, angličtiny a úžasných lektorov, ktorí s láskou odovzdávajú svoje profesionálne zručnosti a skúsenosti.

Tábor je určený pre dievčatá aj chlapcov, angličtinárov  i neangličtinárov, žiakov a študentov jazykovej školy FALLOWS EFC, ale aj našich nových kamarátov.


Tábory budú prebiehať každý týždeň od 29.7.2019 do 23.8.2019. O vaše detičky sa postaráme  od 9:00 – 16:00 (po dohode aj skôr*) vždy od pondelka do piatku a môžete si byť istí, že pre ne prichystáme skvelý program.

*  možnosť priniesť dieťa skôr za príplatok 5eur /1 hod

TENISOVÉ DOBRODRUŽSTVO
29.7. – 2.8.

Tábor plný tenisu, angličtiny, zábavy a tvorivosti. Deti si zahrajú tenis s profesionálnym trénerom a začiatočníci si osvoja základy tenisu. Vytvoria si vlastný olympijský tím a tenisové tričko. Stanú sa účastníkmi v našom tenisovom Fallows Cupe, v ktorom pôjde o veľa! Taktiež zapoja svoju fantáziu a vyrobia si pekné suveníry. Bude to týždeň netradičných súťaží, hier a výletov do prírody.

cena: 110 € / 5 dní

SVET ROZPRÁVOK
5.8. – 9.8.

Deti sa ocitnú vo svete rozprávok a fantázie. Budú sa môcť premeniť na svojich obľúbených hrdinov, tvorov alebo princezné. Zažijeme týždeň plný hier a prekvapení. Vyrobíme si vlastné rozprávkové tričko a postavíme vlastné kráľovstvo z LEGA. Vyrazíme za vodou, usporiadame golfový turnaj a vydáme sa na honbu za pokladom na tajomné miesto.

cena: 89 € / 5 dní

KÚZELNÁ PLANÉTA
12.8-16.8

Zažijeme magické dobrodružstvo, plné prekvapení a hier. Vyrobíme si elixír života, čarovný sliz a zasadíme si magické bylinky. Vydáme sa do prírody spoznať, ako funguje svet okolo nás. Naučíme sa ako pomôcť a ako sa môžeme chovať ohľaduplnejšie voči planéte. Každý z Vás si zasadí vlastný strom života. Samozrejme nebudú chýbať športové súťaže a úžasné výhry.

cena: 89 € / 5 dní

CESTA okolo SVETA
19.8.-23.8.

Preletíme celým svetom, krížom krážom po všetkých svetadieloch, objavíme najrôznejšie tradície, zvyky a kultúry. Premeníme sa na malých aj veľkých cestovateľov, vytvoríme si vlastný cestovateľský denník, plný zážitkov, obrázkov a suvenírov, nazbieraných počas tohto tábora. V “Taliansku“ si upečieme vlastnú pizzu a pri návšteve “Ameriky“ si zasúťažime o najkrajší a najchutnejší muffin. Zažijeme dobrodružstvo, zábavu aj tajomno.

cena: 89 € / 5 dní

Na tábor sa prihlásite na t.č : +421 905 382 916

alebo jednoducho kliknite nižšie a vyplňte formulár

 

 

Cena jednotlivých táborov zahŕňa:

Anglický program s profesionálnym lektorom

Študijné materiály

Tenis – profesionálny tréner (len počas tenisového tábora)

Tematické programy

Pitný režim-Zdravá desiata-Teplý obed

Športové aktivity

Výlety (vstupy na atrakcie)

Materiál na tvorivé dielne

ČO ZBALIŤ DO BATOHU :

Fľašku na pitie

Nepremokavú bundu / pršiplášť

Športové oblečenie

Preukážku na vlak

Ofotenú kartičku poistenca

 

 

 

Prihlasovací formulár

Close Menu